Zobacz pojedynczy post
Stare 10-11-11, 17:26   #15
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Haha paymenty. Jesteś tak głupi że ty lepie idź już spać... Jakbym stary wam płacił regularnie to bym Demisozem grał wtedy a nie robił 50 nowych postaci. Kolejny argument za tym że nie myślisz w ogóle.
Po 2 nie filozofuj "Pisze tu na forum, wklejam screeny by pokazać ludzia jaki może być 17 latek zdemoralizowany przez grę."
Jeśli gry są dla dzieci to dlaczego na nich siedzicie "dorośli"?
Jesteś człowiekiem bez szkoły, nic nie umiesz, od małego grasz i siedzisz pewnie na garnuszku u mamy. Ogółem jesteś darmozjadem pewnie i tylko w kółko grasz dopóki cie nie zjadą w tej grze.
Można też stwierdzić że grasz bo nie masz z kim wyjść na dwór wypić piwko, lub dziewczyna cie nie zadowala. Nie wiem jakie człowieku masz kompleksy, ale trzeba to leczyć.
Idę spać, bo już mi się nie chce zniżać do poziomu twojego. Niby 20+ a prawi jakby nie skończył podstawówki (mam rację:D)?

Więc drogi chłopcze:
Gry dla dzieci to np mario czy kangurek kao. To są gry dla ludzi z twoim potencjałem intelektualnym.
Co do szkoły mam rok do zrobienia inżynieria więc raczej człowiekiem bez nie jestem.
Od małego nie gram w kompa bo jak się urodziłem to ich jeszcze w Polsce nie było :(
Co do dziewczyny mojej to jest ona najwspanialsza osobą na świecie a kompleksów nie posiadam chociaż może mógł bym lepiej grać w piłkę.
Hmm... i widać, że już zaczynasz się denerwować i się głupio tłumaczysz a tłumaczą się winni :P i na 100% boli Cię to, że cie ubił Trianos z Karolosem wiem musiało boleć a miałeś być nie zniszczalny haha. Widzisz w waszej ekipe jest parę osób na poziomie co naprawdę traktuje to jak grę a nie jak swoje drugie, życie.

A i widzisz Karolos jest od ciebie o 100 kroć rozsądniejszy bo nie daje się wciągnąć jak ty w naszą grę słowną, mógłbyś się poduczyć od niego inteligentny panie ;P
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem