Zobacz pojedynczy post
Stare 14-01-19, 13:37   #24
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem