Zobacz pojedynczy post
Stare 10-12-16, 10:45   #24
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Selbo każdy kto jest w wojnie nie zgodzi się na to, kto będzie biegał jak idiota i szukał gdzie są przeciwnicy.
Uczestniczyłem w prawie każdej wojnie, walce, wojence i starciu od początku serwera i jeszcze wcześniej, jak serwera nie było, to sobie na kartce trapy rysowałem i rzucając kostką narzucałem ruchy, widząc oczami wyobraźni przebieg walk... (no, te ostatnie to naciągane trochę), także proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka i nie kreować rzeczywistości wedle własnego widzi mi się, panie kolego .

Taka zmiana wprowadziła by wiele ciekawych możliwości i utrudniła rozgrywkę.
Duże walki wyglądałyby tak samo. Expienie po kryjomu byłoby trudniejsze i wymagało większej organizacji całej drużyny. Łapanie kogoś na expie byłoby wbrew pozorom łatwiejsze. Element zaskoczenia, możliwości manewrów i ilość różnych kombinacji za to znacznie by się zwiększyła i gra dostałaby powiewu świeżości.

Wszyscy mapę znają na wylot. Wysłanie 4 zwiadowców w różne kierunki świata i zacieśnianie kręgu szukania nie wydaje mi się czymś skomplikowanym a jedynie dodaniem ciekawego elementu rpg. Jeżeli gdzieś popełniam błąd logiczny to mi go proszę wytknijcie i tyle. Proszę o sytuację, w których faktycznie po zmianie rozgrywka stała by się męcząca.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny