Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-22, 16:02   #10
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał kunai Zobacz post
Dlatego powinna być w kliencie opcja całkowitego wyłączenia efektów świetlnych, czyli wszelkich cieni i ciemności lub opcja ich regulacji. Lubisz ciemności i klimat? Graj bez tej opcji. Nie chcesz męczyć oczu? Włączasz opcję lub regulujesz tak, żeby nie sprawiało to dyskomfortu.
Dokładnie. Chcą mieć nowych graczy a upierają się że gra ma mieć klimat i że wszystko jest ok. Co wam po klimacie jak nie będzie go miał kto oglądać.
Ja rozumiem sporo czasu ktoś poświęcił żeby wprowadzić efekty typu burza czy deszcz. Fajne to jest daje to klimat ok ale przez chwile. Jak idziesz expić i co chwile rzucasz czar i nic w oddali nie widzisz musisz się wpatrywać a środek ekranu i panel użytkownika świeca jakby miału oczy wypalić.

Gra na początku powinna zachęcić gracza żeby chciał w nią grać tymczasem nowy gracz dostaje do użytku pochodnie które nie dają prawie wcale światła i do tego momentalnie się wypalaj. Chodzi taki w zupełnych ciemnościach i żeby chodził to jeszcze wlecze się żeby gdziekolwiek dotrzeć. Początki naprawdę nie są zachęcające.

Jak napisałem wyżej ja mam w oprogramowaniu komputera MSI Display Kit i zmieniam ustawienia co po jednym kliknięciu pozwala mi normalnie grać, ale to chyba nie o to chodzi w grze żeby było trzeba specjalnie pod grę ustawiać jasność monitora.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem