Zobacz pojedynczy post
Stare 29-01-22, 17:43   #50
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
no stale 4kk/h na magu nie kazda profesja tyle kreci(bo kurwa nie ma nawet przekletego seta calego dalej) + polowe tego (albo i wiecej) kreci sie na cpvp przez 5 lat czyli 60 miesiecy a nie trzy

nie dziwie sie ze balans na altaronie jest jaki jest


zgodnie z takim mysleniem mam nadzieje ze jak wejdzie kogar na altaron i sie okaze ze np zamiast 1.7kk/h robisz magiem 2kk/h exp na lepszym spocie to ta roznica zostanie w jakis sposob wyliczona i przyznana osobom ktore graly ostatnie 5 lat na cpvp bo to jest nie sprawiedliwe xDD

no i to jest nie sprawiedliwe ze gwander robi 3x tyle expa co ja to moze wyrownanko jakies??

Wydaje mi się, że nie rozumiesz do końca o co mi chodzi.
Ja nie mam problemu z tym, że wraz z rozwojem gry exp na godzinę postaci rośnie. Są lepsze spoty nowe skille większy level. Nie jestem tym gościem co płacze ze jest dodany nowy resp a on kiedyś na dwarfach robił 30k na godzinę i kiedyś to było.

Tutaj mamy po prostu testowy serwer z ratio expa 2x to jest zupełnie inna sytuacja. Respy są "testowe" czasami za słabe czasami za mocne, ale trzon gry pozostał taki sam rpg grajek bierze królewski set i kolczatkę i bije mysmenie 600k na godzinę a na sezonowym robi to samo robiąc 1.2kk. To jest po prostu podniesione ratio expa a nie zmiany w grze.

Dlatego nie uważam aby przeniesienie expa 1 do 1 było fer dla wszystkich graczy.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem