Temat: Dyskusja Warmode - rozwiązanie
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-03-17, 22:10   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nie dostrzegacie tego, że ostatnie niedobitki z administracji dały nam możliwość zmieniania tego serwera o ile będzie to na jego korzyść po przez zwykłe głosowanie? Możemy z tego serwera zrobić naprawdę dobrą gierkę. Wiele osób z nas grało na starej tibii, więc wiemy czego chcemy. Większość osób, która gra w aktualną tibijkę, dała by wiele, by pograć w coś co chociaż przypomina starą dobrą tibię.

Piszesz o jakiejś inferna.online, zatem chcesz mi powiedzieć, że na tym serwerze zależy ludziom na ich levelkach, talarkach czy udanych akcjach tak jak na Altaronie? Że po przegranej akcji team jest wkurwiony jakby stracił nie wiadomo co, rękę i nogę, a po wygranej - cieszy się jakby wygrał w totka?


Piszesz, że sety dają zbyt dużą przewagę - czyli o bossach - kolejnym powodzie, by walczyć o serwer. Przywileju dominanda.

Piszesz, że lvle dają zbyt duża przewagę - jak dla mnie dobrze, jest warto expić. Mi sprawia to radoche, jak wypierdole z lvlem, a potem 10 typa nie może mnie złożyć i cieszę się bitką jak nikt inny bo jestem na niej najdłużej i mogę sobię pozwolić na śmielsze ruchy - a nie, że dłużej latam z temple i po blessy niż jestem na akcji.

Piszesz, że na tym serwerze gra za mało osób by walczyć, i tu masz całkowitą rację. Tylko zobacz ile było osób w obu teamach, a ile jest teraz. Nie byle na tyle zdeterminowani, ani nie zależało im na tyle co osobom, które są z nami do teraz. To można zmienić. Ale by coś zmienić, potrzebne są zmiany.

Jestem pewien, że gdyby zaczeły się bitki, i była by one wyrównane, wiele osób by wróciło do gry od was jak i od nas. Bo niby dlaczego, przeglądanie forum altaronu stało się nawykiem dla wielu z nas?

Jeśli chodzi o mnie, dlaczego mi tak zależy, nie wiem, może to przez niedosyt akcji, których na tym serwerze było tyle co kot napłakał, może to przez to, że sprawia mi frajdę robienia wam dominanda, a może przez myśl, że może być lepiej.


Narazie zejdźmy na ziemie i powróćmy do mojego pomysłu. Obecnie ten pomysł sprzyja wam, bardziej niż nam, bo o ile my chcemy się tylko pobić, wy możecie dzięki temu wyrównać szansę - wygrywając zaledwie dwie czy trzy akcje.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem