Zobacz pojedynczy post
Stare 02-01-17, 18:58   #14
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Dobrze wiesz ze od potworow padlem tylko dwa razy na 30 od wiwerny na combo i mysmeni bo nie chcialo sie wracac po reszcie desek 0 strat bo system zadzialal ;] a 62lv bez kasy to nie jest trudno wbic w 2 dni byle wbic 13 na rybkach i do 35 dicerosy a potem renegaty i w 2 dni da rade wbic ten 62 na sile tylko ze teraz mu juz cos ten exp nie idzie tak :/

Nie wiem gdzie ty chcesz robic wiecej expa jedyne miejsce to moze byliby nadzorcy z gfb ktore musi mi ktos zrobic lub abi tylko jak juz mowilem 2 refille 3lvle 1 ded - 1.5lvla not worth

Mag nekro nie ma alternatywy katuje przez 70lvli 1 spot potem przez 50lvli nastepny na dobra sprawe moglbym rene bic do 130lv ale rutyna mnie dopada to bije gorskie mimo ze przez robienie pociskow mam tak naprawde 240k/h lub nawet mniej bo troche to trwa a boostuje swoj mlvl jak tylko moge co tez troche kosztuje zrobienie multi bp potegi ~9 talarow

Ty swoim zwiadowca zaczarujesz sobie belty dobijasz lvl na jastrzebia z kompozytu na renegatach/necro/smokach masz jastrzebia bijesz kosciane/dle wbijesz lvl idziesz na wrl podbijesz lvl masz nastepna kusze znow Ci mega exp/h skoczy a mag co? dostalem 150 dmg roznicy do pocisku i efo tote wbijajac 40lvli ponad i dalej exp/h taki sam bo jeden resp jest tak naprawde dobry i juz nie wyrabia
Goferczarnegozla jest nieaktywny