Zobacz pojedynczy post
Stare 03-02-19, 04:26   #305
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Takiej ilości hipokryzji nie przeczytałem jeszcze nigdy w życiu. Jesteś najbardziej fałszywą osobą jaką poznałem, a wielu starało się o ten tytuł.
Rmc, którego testy doprowadziły do mojego 2tygodniowego przestoju w depo na kostce, teraz pisze o "błędzie administracji" w związku z ograniczeniem prędkości profesji magicznych.
Warto zaznaczyć, że w części forum do której większość z Was nie ma dostępu, a której nie zacytuję, bo "na słowo" podpisałem "umowę" między mną a administracją o nie wynoszeniu "spraw wewnętrznych", RMC jest twórcą najbardziej absurdalnych i niszczących balans propozycji.
Zmienia strony częściej niż Włochy, leci tam gdzie mu wygodnie, zawsze każdemu dogryzając.
Wróżę mu karierę w polityce, utrzyma rodzinę bez ruszania w trase.
Jeżeli czymkolwiek ma się zająć - niech badają to hertagony specjalizujące się w teamhuntach na bagienach (z wewnętrznego więdzą o co chodzi).
Sugeruję przemiał doradców i wcale nie kandyduję siebie, bo jak każdy wie, polityk ze mnie były marny. Dodajcie do ukrytego w końcu ludzi tego wartych i dajcie im zbalansować ten server, bo dobierając swoje psy nic nie osiągniecie.

Są 2 drogi - tak jak ja powiedz otwarcie, że masz to w dupie, bo i tak "wiedzą lepiej", albo działaj zgodnie z tym o czym piszesz, "zbawicielu".

Legkan is back.
"A ma pani dowód?", ewentualnie jakieś konkrety? Porób zdjęcia, załóż pozew zbiorowy. 😂😂😂
Polityka?
Kto w jednym poście zrobił jednoosobową szarżę po życiorysie nie podając a nie jednego konkretu?
Hipokryzja?
Kto napomknął o jego własnych korzyściach spowodowanych przenosinami postaci, po czym zaatakował ich przeciwnika w sposób ktorego Goebells by sie nie powstydzil?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 03-02-19 o 04:34
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem