Zobacz pojedynczy post
Stare 06-03-19, 05:08   #4
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

3. mikstury przez wiekszoc osob sa wypijane, a butelki sprzedawane. Czesto radzilem by pozbierac butelki i dorobic do eq.

8. ja o goblinach dowiedziałem sie na 60 poziomie, a majac 170+ nie widzialem tego orkowego jezdzca, a sporo przechodzilem ;) zarobki które oferuje przysłużenie się innym gracza kilkakrotnie przekracza potencjalne samodzielne dochody(choc chyba o to chodzi ;) )

Cytat:
Zmiany o których mowa w punktach 2, 3 i 5 da się zrobić. Możemy wprowadzić je z którąś z mniejszych aktualizacji. Wiedz jednak, że 99% osób (albo więcej) przychodzi do Altaronu posiadając jednak background w Tibii - rzadko zdarzają się wyjatki.
Catthon jest nieaktywny Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem
niestety sformulował bym to inaczej: wiekszosc osob która zostaje to osoby posiadajacy beckground z Tibii(z wcześniejszych wersji), badz szybko skontaktowały się z kimś życzliwym i pomocnym.

Niejednokrotnie wspominałem że zaprosiłem sporo osób do gry z innych środowisk graczy. Większość opisuje altaron jako trudny badz niejasny, niedostosowany do obecnych standardow...

Postaram się złapać te osoby i poproszę je by w paru zdaniach opisały swój kontakt z ta gra i Ci wyśle.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem