Zobacz pojedynczy post
Stare 09-05-22, 13:20   #20
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Polackie odwarstwianie się śmietanki :D O odwarstwianiu się śmietanki można mówić, gdy ta śmietanka ma z tego jakieś konkretne korzyści.

Myślę, że w Altaronie od dawna brakuje konkretnej ekipy, która byłaby gotowa wspólnie działać nad zmianami. Z doświadczenia wiem, że trudno taką skompletować i utrzymać, a aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy. 10 lat temu nad Altaronem pracowało mnóstwo osób i wychodziło to serwerowi na dobre. Potem team się stopniowo zmniejszał. Najwyższy czas odwrócić ten proces.

Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów
Ekipa, ekipą, ale dobrze pamiętasz dziesiątki akcji które godziły w dobre imię wielu osob z administracjii. Od krzywych akcji Slythi z dodawaniem sobie poziomów, po przez klasyk czyli "lecą" merva, czy info o tym że wejdzie Urban i wtajemniczeni zbierali itemy, które można było sprzedać kilka lub kilkanaście razy drożej. Takie sytuacje to cegiełki na przeciwwadzę dobrej roboty, tych co się przykładali aby altaron miał ręce i nogi. Więc liczę na to że aktualna ekipa nie spierdoli roboty, tylko make Altaron great again.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem