Zobacz pojedynczy post
Stare 05-06-22, 16:28   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Nie Anqua tylko Legkan, nie z tego konta napisalem, och, samych z mainami miałbym tyle co edycji.
Perma ban z miejsca za bota doprowadzi do sytuacji, gdzie administracja będzie musiała mieć czarno na białym, że ktoś używa wspomagania i bardzo ciężko będzie udowodnić komukolwiek jakiekolwiek programy zewnętrzne, nie mówiąc o tym, że nie ma zdefiniowanego czym jest bot, a czym nie - dla mnie nawet sekwencja klawiszy na manasa+hapetawis+kostelnar to juz bot, bo wykonuje więcej niż jedną akcję na kliknięcie.
Ustawienie delate za pierwszego bot bana sprawi, że przy niejasnych dowodach będzie można czasami kogoś odstrzelić, dla zasady, a jeżeli mamy 2/3 stopniowy taryfikator to już podejrzanie będzie, że strażnik 2x zbanował te samą osobę w niejasnych okolicznościach.

Co do sharowania - widełki blokady sprawiają, że nikt nie będzie sharował postaci, by wbijać nią więcej expa, a raczej taka jest idea tego punktu regulaminu.

Znam regulamin na wylot, ale go nie popieram. Gdyby wymagać przestrzegania go to zbyt wiele osób miałoby poblokowane postacie. Miał być temat na forum - jest temat na forum, wisi najprostsza możliwa propozycja x dni i do niczego konstruktywnego nie potrafimy tutaj dojść nawet w tak błahej sprawie jak zmniejszenie kary za zalogowanie w domu kumpla, względem kary za boty.

Catthon, skoro Asto ustrzelił Jediego na 7 dni za bota/makro, to komu Ty dałeś 7 dni w prezencie?
I nie mówcie mi, że 30 dni zbieraliście dowody na to, że jakiś chłop łowi rybki.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 05-06-22 o 16:39
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem