Zobacz pojedynczy post
Stare 02-01-22, 09:17   #2
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

+1 dobre propozycje. Głosuje z usunięciem wszystkiego przed startem global. Poniżej postaram się troszkę uzasadnić swój wybór.

Około dwa miesiące przed startem sezonu 2 wróciłem do gry (oczywiście na cpvp). Niestety to co tam zastałem nie przypominało mojej ulubionej gry... Server grany był przez około 20 osób, lecz pomimo małej ilości graczy postanowiłem zostać. Jednak przerosło to moje oczekiwania. Gra, dla której spora część graczy zostaje z powodu rygorystycznie przestrzeganego regulaminu, co zmniejsza do minimum możliwość oszustów, jest zdominowana przez boty. Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- gdy zaproponowałem pewnemu grajkowie kupno sw setu za talary to mnie wyśmiał... Tylko przew lub paypal.
- teleporty z expa
- multi client
- sprzedawanie expa w warmode.

To obecny obraz cpvp. Jeśli ktoś chce przykłady mogę sypać nickami, ale nie mam tu na celu piętnować kogokolwiek, jednak uświadomić nieprzekonany , że ten serwer to dno. Winę za ten stan ponoszą gracze ale również administracja zostawiając wszystko bez kontroli.

Jeśli server cpvp ma zostać to prosimy o rozliczenie przeszłości, i usunięcie wszystkich kont które złamały regulamin. Jestem ciekaw czy choć jedna osoba z top 30 zostanie. Osobom z cpvp botowanie tak weszło w krew, że na starcie sezonu 2 pierwsze co to odpalili boty na scarabruszch... jednak tu administracja zadziałała (nie do końca tak jak powinna, bo main konta powinny zostać usunięte) ale przynajmniej w porę wyplewiła ten proceder. Przynajmniej zarabiamy teraz na przedmiotach które kupują po kosmicznych cenach... Bit arm za 30t xD.

W tym miejscu zaznaczę że sam używałem taskera, kupowałem talary, robiłem tpki z expa i dzieliłem konto z innym graczem, bo zaraz będzie ból w komentarzach.

Prosimy o usunięcie cpvp bo nie jest to server na którym nawet po przeniesieniu nikt z tymi oszustami nie zagra.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 02-01-22 o 09:56
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem