Zobacz pojedynczy post
Stare 25-08-18, 14:52   #86
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Tak jak pisałem wcześniej, tabelka jest ok. Problemem jest sam zwiadowca, który dostał spore nerfy (patrz niżej):
-trzeba poświęcić sporo czasu na skillowanie (zręka, dyst),
- skille dysta szybko się blokują, przez co długo czasu zajmuje zwiadkowki rozkręcenie się
- zarabianie zwiadkiem, zwłaszcza gdy nie jesteś alchemikiem, jest tragiczne - w porównaniu do maga i ryca zwiadek do 70 lvla praktycznie nie wychodzi na +
- nerf kpiro i - dmg za bliską odległość do mobków + przyspieszenie mobków, zwiększenie ich hp i zmniejszenie wrażliwości na mrok
- kompozytowe łuki żywiołów są trudne do zdropienia w early mid game, jest też dość spora różnica między kuszą z necro z inkwizytorów
- mocno ograniczony cap, przez ciężkość amunicji
- PNY trzeba wydawać w: siłę, zrękę, mlvl, dyst - więc zapotrzebowanie na PN są dużo wyższe niż u innych profesji

Panowie wyżej mają sporo racji i ja sam, mimo że uwielbiam zwiadka, zagram magiem bo wybierając inna profesję będzie się sporo w tyle, a kilkanascie lvli niżej zwiadka w stosunku do maga sprawia, ze jest on useless na wojnie
Nie płacz. Widać,że dawno nie grałeś zwiadkiem.
Po 1 skile będą x2 a selbo napisał,że idzie w tym kierunku jakim są skile tylko za pny.
Po 2 zwiadek od 40 do 120 lvla nie odstaje dużo w zarabianiu kasy i expieniu od maga . Przypominam,że mag też ma.blokady do m lvla . Przy locie x2 zwiadek wyjdzie na + expiac od 40 lvla na kpiro ponieważ teraz kpiro bije 1 strzał mniej OKEJ Ale zabiera za to mniej many, myślę że wojownik dostaje bardziej w dupe jeżeli chodzi o kasę szczególnie teraz gdy odes rago bije się na 30 lvlu do 150..
Amunicja też nie problem bo możesz ja kupić i zanieść na expa gdzie mag musi poświęcić czas na robienie Run. Większość twoich argumentów jest wymyślonych mam wrażenie tylko po to by polepszyć twoja ulubiona profesje.
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem