Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-14, 21:39   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Opisze tutaj cały koncept mój, który przedyskutowałem z innymi.

Nawiązanie fabularne do całego systemu:
Ukryty tekst:
Magowie dostali zlecenie od władz królestwa, by stworzyli magiczny teren, złudzenie, incepcje, na której mogłaby trenować walkę ludność cywilna.
Jako iż jest to wielka mistyfikacja, na tym terenie nie traciłoby się skilli, lvl, nic a suplle byłyby nieograniczone. Za teleport/wprowadzenie w trans na ten teren płaciłoby się odpowiednią sumę zależnie od posiadanego lvl i ligi w jakiej się występuje.


Garcze z non i pvp występowaliby na 1 arenach.
W dane dni na tym obszarze byłyby poszczególne tryby gry, które miałyby pomagać w szkoleniu innych umiejętności a które zróżnicowałyby rozgrywkę. Przykład:
poniedziałek - deathmatch/ffa
wtorek - obroń zamek
środa - odzyskaj flagę
czwartek - walka z bossami?/coś innego
piątek - walki ligowe III stopnia
sobota - walki ligowe II stopnia
niedziela - walki ligowe I stopnia

O co chodzi z tymi ligami? Byłyby 3 poziomy np: 40-85lvl / 86-149lvl / 150lvl+
W ligach walczyłoby się klanowo.
Zależnie jaki poziom mielibyśmy na globalu - moglibyśmy startować w danych ligach.
Sezon trwałby 6 miesięcy, przez ten czas zdobywałoby się pkt w danej lidze na danej postaci. 1 konto = 1 postać, która może uczestniczyć w ligach.
Najsłabsza liga nie wymaga SS. 1 i 2 już tak.
Za sam dostęp na teren areny płaciłoby się hajs zależnie od poziomu.
By zachęcić graczy do udziału w tym, na prawdę fajnie byłoby, gdyby nagrodami za sezon były jakieś upominki rzeczowe. Marzą mi się fajne upominki typu kubek/koszulka/brelok z logiem Altaronu. Wiadomo, lepsze nagrody dla np top fragera I ligi to też byłoby coś! Ale tu to już Slythia musiałaby powalczyć :P.

Zalety:
- innowacyjny system, który przyciągnąłby rzesze wielbicieli pvp
- nie jest to coś jak kramy - gracze musieliby rozwijać swoje postacie na globalu, by mieć hajs chociażby na wejście na arene, lub większy lvl
- gracze pozbywaliby się nadmiaru hajsu na te walki

To tak w ogromnym skrócie. Co Wy na to?

Myślę, że były to osobny projekt na osobną aktualizację.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 01-02-14 o 21:46
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem