Temat: [pvp] Start nowego serwera
Zobacz pojedynczy post
Stare 15-09-17, 16:48   #105
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Jeszcze można dodać, że większość osób z pvp czynnie brało udział w nadchodzącym paczu który będzie, a ty chcesz nic nie robiąc bez żadnego wkładu wymagać by i na non to dodali ? ...

Zawsze tak było przy kupnie, tylko nie pamiętam przy jakim zakupie czy przelew czy PayPal xd
Na razie to zmiany tycza się większości PVP, nie zarzucaj mi że nie proponowałem niczego i nie ma tu wkładu mojego bo mało o mnie wiesz.
Rozwojem serwera są nowe tereny i questy typu gnomgate i hive rajdy i walki z bosami regularnymi. Generalnie rozbudowywanie tego co powstało dawno temu. Nie rozumiesz i nie tylko ty ze PVP to przeszłość a przyszłość to PVE i każda wieksza gra wie o tym. WOW itp były tam czasy PVP i dawno przeminęły. Jeżeli uważacie że po miesiącu można przejść altaron widocznie właśnie w tym jest problem zbyt mało miejsc do zdobywania przygód i qestów. A nie zabijanie ludzi .....
A narazie to nic ciekawego nie dodali oprocz tego że wszystko bedzie trudniejsze bardziej niż było.

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
@Dather
Twój post bardzo przypomina mi propagandowe informacje komunistów, które szerzyli na złych kapitalistów.
Nie będę się rozpisywał (yhy...), bo do dyskusji na poziomie potrzeba argumentów - Ty masz jedynie odczucia i powołujesz się na precedensowe sytuacje, niemniej czuje się w obowiązku sprostowania tego co napisałeś, bo jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

Gra na pvp nie wygląda jak wizja sądu ostatecznego. Po ulicach nie spływa krew niewinnych nowo-przybyłych a w kanałach nie grasują dwudziesto-poziomowi magowie z obłędem w oczach i kosturem naładowanym mocą Boruty, którzy czyhają tylko, by dopaść jakąś niewinną duszyczkę i zjeść jej trzewia.
Jest gorzej! Zdecydowanie!

Dwa klany walczą o władzę na serwerze a gracze neutralni są przez nich szanowani, bo wiedzą, że poparcie neutralnych to droga do zwycięstwa. Ludzie nie wmieszani w wojnę grają spokojnie, ciesząc się rozgrywką, jednak ich gra jest bogatsza niż na serwerze n-pvp, ponieważ gdy znudzi ich zdobywanie poziomu mogą spróbować swoich sił w walce.
Prawda - czasem można być zaatakowanym bez powodu, czasem wygonionym siłą z lokalizacji, ale jest to jedynie dodatkowy element rozgrywki dodający jej smaku i uwaga - moja osobista opinia - jest to najpiękniejszy element, bo tak bardzo przypomina szorstkość i zło życia codziennego. Trzeba jedynie mieć w sobie choć odrobinę zacięcia i chęci przetrwania.

Gardzę oportunistami i słabeuszami.
A kłamców i ludzi szerzących propagandę należny po prostu ignorować (ale czasem tak trudno się powstrzymać...!).
Bardzo wygórowane mnie manie masz będę miał wiecej czasu przytocze Wam wypowiedzi z forum ludzi z pvp i upadku pvp przypomne wam w postach jak niemogliscie nigdzie expic bo inna gildia była silniejsza jak nikt tam nie chcial grac bo zabijaliscie bez powodu.
Niema czegos takiego jak będziesz nikomu ni eprzeszkadzac to nic ci sie niestanie ? jak będziesz miał możliwość dosrania komus to to zrobisz taki masz i macie charakter i przykre jest to że osoba która jest mistrzem gry uważa że najlepsze to jest to jak się kogoś zgnoi bo życie jest ciężkie...
No ja np w życiu sobie radzę a do gry zaglądam żeby przeżyć fajną przygodę ale widzę żę inni inaczej mają.
Nawet mi się przypomniało jak Altrel napisał post na głownej stronie żęby gracze PVP dali sobie pare dni spokoju od gry i wyłączyli komputery bo jedni na drugich pisali zgłoszenia... do administarcji
A nie wspomne o akcji jak pvp przeniesiono na NON pvp Trzeba było reagować BANAMI DLA LUDZI bo Niedalo sie grać WCHODZILI TYLKO PO TO BY UBIĆ NALUROWAĆ....

Dziękuje Koledze bo tak właśnie to będzie wyglądało.
Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Krótką pamięć macie. Zwykle na dłuższą metę nie można było spokojnie pograć. Chociaż teraz zapowiada się trochę inaczej, czas pokaże
Mam wam przekazać rozmowy telefoniczne od 5-10 osób i ich deklaracje żę jak niema non pvp to nie grają ? i ich znajomych ? Żartujecie sobie ?
Ja gram od czasów Hordana i wiem ile ludzi grało na non pvp i by grało gdybyście wreszcie zaczęli rozwijać mapy i questy rozbudowawszy system alchemii itp .

Nie gardzę ludźmi, z założenia.
Ps. sorry za błędy.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 15-09-17 o 16:59
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem