Zobacz pojedynczy post
Stare 11-03-14, 12:41   #80
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Alvolewana, przed up datem byłem za pomysłem dania mu możliwości uciekania przed potworami. Co więcej, na prywatnym teście testowałem tę zmianę (bez podwyższonych kosztów i zmniejszonego dmg) i wprowadzała dużo dynamiki.

Wiedząc, że zwiadowca już teraz jest pokrzywdzoną w pewien sposób klasą, byłem za obniżeniem ilości zużywanej many (po tym, gdy administracja zdecydowała się podwyższyć ją dwukrotnie, a potem zmniejszyła tę wartość do połowy). Dysproporcje pomiędzy dmg z bliska a tym, co było wcześniej, nie są tak małe, jak miały być po wprowadzeniu zmian na teście po apelu graczy.

To, że nie widziałeś moich opinii na temat testów nie znaczy, że popierałem każdą z tych zmian, lub milczałem w ich kwestii. Spędziłem trochę czasu na teście i wypowiedziałem się wielokrotnie w różnych tematach, każde na forach zamkniętych, na których były one omawiane.

Poza tym, jak wspomniałem wyżej, jest to także opinia innych graczy, którzy wczoraj do mnie napisali, lub których merytoryczne wypowiedzi usłyszałem na globalu.

EDIT: No chyba, że chodzi Ci o próby gaszenia powszechnej paniki wśród graczy, którzy nie podjęli nawet wysiłku kupna czaru lub przejścia się po teście, a już rezygnowali ze zwiadowcy.
Nie nazwałbym tego byciem za zmianami, tylko zapobieganiem niepotrzebnej panice, kiedy jeszcze trwają testy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem