Zobacz pojedynczy post
Stare 14-04-16, 15:25   #1
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie Zastąpienie Altaronu

Cześć, chyba nie tylko ja tęsknie co nieco za Altaronem, który dla mnie zakończył się niedługo po wakacjach bo już wtedy ilość graczy była bardzo znikoma a wielu moich znajomych przestało grać. Projekt upadł, jednak społeczność wciąż tu zagląda, tworzę temat, w którym dzielimy się nazwami serverów, które Wam przypadły do gustu, byle były customowe, tj. nie piszcie o serverach RL Map, niezależnie, czy to 7.6 czy 10.92. Zakładam temat w akcie desperacji, tęsknię za skillowaniem, chodzeniu po dropa a na RL to już niestety nie to samo.

Lista:

- ArchLight
Server z ogromnym potencjałem, niestety w pogoni za pieniądzem lub z chęcią na szybsze ukończenie prac jest to server EVO z trainerami oraz teleportami do expowisk co przesądziło o odpuszczeniu sobie po tygodniu. Server jest na cliencie 10.80~, jest 8 całkiem ciekawie zrobionych klas, przez okres mojej gry nie spotkałem się z żadnym bugiem.

- PokeXgames
Gra utrzymana w klimacie Pokemonów, jeśli chodzi o mechanikę gry to jest na mega wysokim poziomie, nie znam się na silnikach, clientach jednak ten z pewnością nie jest silnikiem CipSoftu, warte sprawdzenia. Przestałem grać głównie przez monotonię gry oraz niewielu anglojęzycznych graczy.

- Demetri World

Tu zacząłem swoją przygodę, jest całkiem ciekawie, będę zdawał relacje
http://www.demetri-world.net/

- www.medivia.org

- Necronia
Open Beta Testy

Ostatnio edytowane przez Taco ; 15-04-16 o 01:12
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem