Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-13, 05:26   #30
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

O... a ja się z Aptaunem zgadzam co do rycka ele. Trzecia propozycja mogłaby być jeszcze taka, żeby zmniejszyć obszar działania tych obszarówek do obszaru wokół postaci.

Co do zwiadka... Widzę, że jeszcze nie wszyscy pogodzili się z tym, że nekromanta nie może mieć takiego dmg jak mag z sd. Teraz te dmg jest chociaż od 150 lvla.
200 mag z pocisków lodu w profany bił po 700+ no i do tego różdżka czyli jakieś 900 razem. 200 palek w hydry z kpiro koło 1k, z puga 1k+. Proponowałbym osłabić kpiro do dmg pocisków, nie wiem ile bije z sd 200 mag, ale chyba coś takiego jak ten puginał.

Rycek nekromanta... z tego co napisał xanvin to chyba graate możnaby poprawić, ale co wy więcej chcecie?... Jako duchowny mam tylko leczenie, którego używam. Reszta się nie nadaje. Wy macie efo rago i słabo przydatną niewidzialność, no i ta graata, której używa się pewnie tylko na pvp. Nie wiem co wy jeszcze byście chcieli... Chyba normalka, że nie dorównacie duchownemu w leczeniu, który tylko w tym jest lepszy.

Moim zdaniem na największe zmiany zasługuje palek ele. Mi się podobał pomysł Aelirenn. Paraliżujące bełty. Wystarczy lekki paraliż, a już zyskamy trochę czasu zanim potworek do nas podejdzie.
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D

Ostatnio edytowane przez my life ; 19-08-13 o 05:33
my life jest nieaktywny