Zobacz pojedynczy post
Stare 18-08-13, 22:37   #23
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Na zmiany zasługuje każda profesja ,zacznę od maga bo właśnie nim gram -resztę profesji opiszę z obserwacji i własnego wywiadu.

Mag- Osobiście gram Duchownym-Elementalistą (nie wiem jak nekromanta) Głównie elementalista prosi się o zmiane w czarach ponieważ nikt z nich nie korzysta systematycznie ,są nieprzydatne. Kiedyś już poruszałem ten temat- w potwora z Tornada ciężko trafić więcej niż raz osobiście maksymalnie udało mi się 2x (nie wiem jak to w pvp wygląda ktoś tam pisał ,że trafił 5 x ale z tego co wiem to postać stała w miejscu ALE przecież nie trenujemy na słupkach prawda?) śnieżyca kolejna do poprawy , ten czar od ziemi nie wiem na jakich mobkach można go używać nie miałem okazji. Propozycje zmiany śnieżycy są w temacie który założyłem kiedyś. Proponuje również dodać nowe bronie dla maga, co 15 poziomów np.
Robienie run uważam jest do poprawy, dlaczego ich nie możemy robić hurtowo? Oszczędzając nam klikania?
#propozycje śnieżycy z mojego tematu


Zwiadowca- Też powinnien mieć większą możliwość wyboru broni czy amunicji ,urozmaiciłoby to trochę rozgrywkę zwiadowcą. Elementalista jest mało przydatną subprofesją można by dodać jakiś ciekawy czar. Może oprócz zaklinania amunicji na dany żywioł można by było go jeszcze bardziej nasycić i dodatkowo cel otrzymywałby obrażenia na ture?

Rycerz- Tutaj trzeba go podzielić na 1h i 2h.

Uważam ,że ta profesja zasługuje na największe zmiany. W ogóle odciąć się od czarów (ewentualnie jakieś drobne typu podwójne cięcie czy cięcie w koło - nie pamiętam jak te czary się nazywają) bardziej skupić się na buffach ,wzmocnieniu siły ale pozostać przy walce w zwarciu. Kto to widział rycerza rzucającego czary od ognia w okół siebie(tragedia nie moge tego przeżyć)

Nie mam za to kompletnie pomysłu jak by dobrze podzielić 1h i 2h.

Tyle ode mnie ,oddaje głos na rycerza!
Ezreal jest nieaktywny