Zobacz pojedynczy post
Stare 05-07-18, 13:04   #81
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Pokaż mi osoby, które są w topce i które nigdy nie kupowały statusu. Tak, altaron to p2w.
Nie, nie jest to p2w, daj mi pieniądze za miesiąc pracy, a przeznaczę ten cały miesiąc na PG bez pacca, a może nawet uda mi się za talary go załatwić.


Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Żebyś Ty wydawał talary na pacca to ktoś za tego pacca musi zapłacić realnymi pieniądzami, nadal sądzę, że to p2w.
Wspieranie administracji = p2w xD, powiedz mi jaką pacc daje przewagę?
Najlepsze respy masz na faccu (profany, hrimtury, chilherry, ymirsony, czerwone smoki, górskie, hydry).

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Niektórzy najprawdopodobniej już to robią, zakładają konta, robią postacie i bez mc, więc mc nie zmieni nic. NIC. Dlaczego? Bo nie masz dwudziestu rąk, dziesięciu par oczu, dziesięciu mózgów i dziesięciu komputerów, żeby jednocześnie robić questy na wszystkich postaciach. No chyba, że masz bota. Czy ja gdzieś napisałam, że popieram boty? Nie. Napisałam tylko o mc. Sama wiem jak działa nadużywanie questów, bo robiłam konto specjalnie do niektórych questów na Lewanie. Mc nie jest potrzebny do tego i nic nie zmieni dodanie tej opcji. Przynajmniej jeśli chodzi o abusowanie questów.
Istnieje opcja FOLLOW.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Przeróżne rzeczy i zależy to tylko od wyobraźni. Ja widzę tam runy, potiony, outfity.. Wejdź na tibię i zobacz co można kupić w tamtejszym sklepie. Myślę, że można nawet unbana dodać, ale tylko do tych przypadków, gdy ban jest czasowy, jeśli byłby na stałe to nie możnaby użyć unbana.
Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Żebyś Ty wydawał talary na pacca to ktoś za tego pacca musi zapłacić realnymi pieniądzami, nadal sądzę, że to p2w.


Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Więc rozmowa na czacie wg administracji nie jest grą aktywnie przy komputerze.. Ciekawe.. Nie widzę nic złego w afku, ludzie mają w rl też inne obowiązki, a nie tracenie życia na ciągłe gapienie się w piksele.
To po co postać ma być online? Rozumiem, że chcesz umożliwić znów skillowanie na full afku 24/7? A czy administracja nie napisała już, że to jest bug?

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Z tego co pamiętam był taki jeden reset, który wynikał z jakiegoś błędu, a nie z ankiety. Niestety nie powiem Ci kiedy on był i jaki to był błąd, ale gracze, którzy wtedy grali z pewnością to wiedzą.
Uważajcie!! Bo nawet jeśli się nie zgadzacie na resety, to Selbo może walnąć ankietę i inni przegłosują reset. Hah.. Może już na początku administracja powinna zaznaczyć gdzieś "Możliwe są resety serwera ze względu na głosowanie graczy w ankietach." O ile mniej nieporozumień by wtedy było..
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem