Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-23, 09:04   #1
Mesud
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Skąd: Poznań
Postów: 3
Domyślnie Przeszłość - teraźniejszość - przyszłość?

Cześć wszystkim

Z nostalgii do silnika Tibii postanowiłem wrócić do gry po kilkunastu latach. Ostatnio grałem co najmniej z 5-6 lat temu a może i wcześniej - nie do końca pamiętam.
Widać, że gra się dośc mocno rozwinęła (nowe itemy, nowe potwory/bossy, nowe misje i chyba najważniejsze - nowy obszar Kogar). Mechanika i design - w stylu Tibii, czyli może nie najlepiej, ale jako tako, jak u Łęciny.

W sumie to wątek kierowany do obecnych/byłych graczy i też po trochę do administracji. Jak widzicie przyszłość tej gry? Ostatnio namówiłem kolegę do wspólnej gry, bo obecnie grać samemu to spora nuda patrząc na aktywność. Nie wiem na ile wiarygodne są te liczniki na głównej stronie, ale rzadko liczba graczy online przekracza liczby dwucyfrowej (a wszystko powyżej 10 uważałbym to za dobry wynik w obecnych czasach).
Dodatkowo - po co 2 światy skoro każdy z nich przędzie dość średnio? Może jakiś merge, jeden świat jak za starych czasów?
I najważniejsze - co z planami na dwujęzyczność gry? Możliwe że angielska wersja przyciągnęłaby może trochę zagranicznych graczy.

Chyba obecnie Discord jest bardziej popularny niż forum, ale jednak klimat forum mi lepiej siedzi.

A jak nikt nie odpisze, to będzie pusty wątek xD

Pozdrawiam i miłego grańska
Mesud jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem