Zobacz pojedynczy post
Stare 21-09-18, 08:56   #7
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Należy pamiętać o tym, że w zależności jaką uzbierasz drużynę takie będziesz robił expy. Nie mówię tu tylko o profesjach, ale bardziej mi chodzi o to ile rycerza jest w danym rycerzu i kto zbiera loot. Wartości te mogą się wahać spokojnie o kilkadziesiąt procent w odniesieniu do umiejętności członków drużyny. Wydaje mi się, że wystarczy cofnąć HP potworów o 50% i wtedy bacznie obserwować przyrost poziomów na danych expowiskach, wtedy ewentualnie nerfić czy buffować. Co do bonusów drużynowych też bym uważał bo po cofnięciu hp może się okazać, że dają za dużo.
Widać rmc expiłeś na topowych ekspowiskach, wiesz jakie ekspy się tam robi i jakie profity

Skoro już tak zaszło to się lekko rozpiszę.

Lodowe potwory Ymirson, chillera, chrimtur.
Najgorszy resp jaki widziało cpvp, nie ważne jaki team i ile osób max 650k/h na bonusie.
Loot totalana loteria, zazwyczaj waste się tam robi.
Starsze Czerwone, Zielone smoki team hunt 3 osoby, max 700k/h na bonusie 180 lvlami, profit zwykle był.
Chodziło się tam tylko po złote legi, ewentualnie legendarne bitewne buty.
Upiory, widma, mega dobry resp, nawet z tym hp większym
Kościane smoki, jak wyżej
Katasy, jak wyżej
Profany, średni exp, czasami dobry profit czasem lekki +
Bagienne Hydry, jak dla mnie nie ruszać tego, super loot, dobry xp. (jedyna wada tego respa e trzeba eka ogarnietęgo + siohera zabrać)
Piaskowe Hydry, totalny absurd, teamem 6 osobowym, max exp 700k/h na bonusie 180 lvlami.
Praojce, spot tylko do misji, marne 600k/h na bonusie teamhuntem.
Piromanty, kapłanki itp, lekko bym hp zmniejszył, dobry xp/loot tam.
Czarnoksiężniki, to miejsce trudno nazwać expowiskiem, 0 loota, jeszcze mnie expa.
Obydwóch klasztorów nawet nie rozpisuje, bo aby zrobić plany na nekro 5 osobowy team traci ponad 50t na suple.
Wodniki na teamhunta w miare spoko, lekko hp zredukować dla Wodnika I Szkwała.
Lodowe wywerny, niech ktoś się wypowie bo tam nie biegaliśmy w th, tym bardziej solo.
Górskie Trolle, Rekiny, idealny resp dla solo expa.
Hydry, najlepszy spot dla expa solo dla maga oraz th na 120 + lvlach
Demony, expiać tam robi się max 600k/h na bonusie, lecz profit jest ogromny
Gargantuany, całkiem spoko resp, zbierając całą topkę serwa w 8 osób max 900k/h, a tak serio to mają za dużo hp.
Węże wodne, spot którego nie trzeba ruszać.
Diabliki, byłem magiem chwilę, exp marny, loot tak samo.
Nadzorce, resp idealny dla maga
Abitańskie monstra, respa dla solo osób.

Podsumowując, jedynie gargi i bagienne nadają się obecnie do th dla 5+ osób, lecz zebranie ekipy na wyżej wymienione potworki graniczy z cudem.

Ostatnio edytowane przez 19Fafarafa06 ; 21-09-18 o 09:34
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem