Zobacz pojedynczy post
Stare 06-06-14, 04:51   #95
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
No to wbiliście gwóźdź do trumny dual wielda, nie dość, że jego kara była niesamowicie duża na 200 zręki 70% dmg broni, to jeszcze zręke zrobiliście tak, że nie idzie jej wbić teraz inaczej niż pny, proszę o poprawienie duala bo nie idzie nim grać... hity są tak małe, że ma problemy ze wszystkim.
wzór mogliście zmienić...

Jeśli atk broni >= 20, to dmg = dmg * (0.45 + (zrecznosc-120)/80 * 0.25)

zamiast 0,45 na 0,60 albo 0,65 wtedy, po gladiusach opłacalne było by użycie katan czy zaibatsu, bo na chwilę obecną to tylko pogromca wchodzi w grę, bo wole mieć 60% dmg z 52 niż 60% dmg z 28 albo 36...

Bardzo proszę to rozważyć ta zmiana jest niezbędna, albo lepszą opcją było by uzależnić bardziej kary od zręczności, bo 200 i tak nikt nie osiągnie zamiast 0,25 zmienić na 0,35 lub 0,45 jak uważacie...
Nie powiem, że mi się to podoba (wbijanie zręczności to duża niesprawiedliwość, a leczenie duchownego... boję się logować), ale:

70% broni przy szybszym dmg? Jesteś rycerzem 1h. Chcesz bić więcej niż 2h, i jeszcze móc czasem wrzucać tarczę? Za dobrze, drogi kolego. Uświadom sobie, że Twój wybór, to coś pomiędzy 1h i 2h, a korzyścią jest to, że mając odpowiednio dużo zręczności możesz sobie polować prawie jak dwuręczny.

Z przepisu i ze wzorów wynika całkiem jasno, że jednak jest to opłacalny wybór, dla tych, którzy mają czas trenować. Zwiększenie trudności wbijania zręczności tak drastycznie mi się nie podoba, jak wspomniałem, ale dual wield nadal jest opłacalny.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem