Zobacz pojedynczy post
Stare 06-02-13, 21:22   #29
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

może ja sie wypowiem bo właściwie też gram magiem a mianowicie:
Według mnie w ogóle jest tak, mag duch(wybieraliście go czyli byliście niektórych rzeczy świadomi typu lecze sie/kogoś-nie zadaje obrażeń jeżeli ktoś o tym nie wiedział to już jego problem). Są pociski świętości itd których sobie można używać. Natomiast teraz troszke przybije sie do tematu o którym tu mowa a mianowicie chodzi wam zapewne o dmg zadawany magiem(ogółem). Pomysł łączenia run jak najbardziej mi odpowiada(ciekawsze zdobywanie doświadczenia-wreszcie można by zrobić dobre PG). Lecz nie za bardzo wiem co w tej sytuacji zrobić z necrosem. Bo jeżeli duch ma jakieś tam leczenie,wave,leczenia obszarowe,członka drużyny i jeszcze dać rune podobną w obrażeniach do SD.. realnie patrząc nikt z necrosem już na expa nie wyjdzie. Wspominałem w którymś temacie iż edtz bije praktycznie tyle samo z sd co ja swoim 116 magiem.
Więc jestem za tym iż taka runa mogłaby powstać ale tylko gdy różnica pomiędzy SD a tą runą byłaby znaczna. Ograniczenia lvl-owe nic nie dadzą bo ty swoim 170 duchem będziesz bił praktycznie tyle samo co edtz z sd więc osobiście uważam iż wtedy necro/elemental będzie znacznie słabszy. Necro wydaje mi sie że został stworzony jako DD(damage dealer) oczywiście palek necro moim skromnym zdaniem jest odrobinke przesadzony lecz jak wyżej gdzieś czytałem i w pełni sie z tym zgadzam mag powinien być najsilniejszą profesją ofensywną(przynajmniej necro). Duch=support, elemental powinien mieć jakieś czary ofensywne też dosyć dobre( w końcu włada żywiołami). 90% magów wybiera elementaliste jako subprofesje więc może i im dać jakieś czary fajne dzięki którym duch/elemental byłby silniejszy lecz słąbszy w ofensywie niż necro.

edit: oczywiście nie piszcie że jest UE/Oflando bo to sie z celem mija jest ue i fajnie że jest tylko tego można używać lecąc po 1 osobe, wziąć kogoś z zaskoczenia lub też mieć dużo wyższy lvl. Bijąc sie na wojnie bardzo żadko widziałem aby ktoś w ogóle go używał.
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem