Zobacz pojedynczy post
Stare 06-02-13, 18:32   #26
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Powiem od siebie, w moim mniemaniu mag był zawsze profesja która z założenia była papierowa ale za to mocno z***ła, nie ma znaczenia czy to duch czy necro, próbowałem po łatce tapena na czarnoksiężnikach, jest niebezpiecznie to fakt.
Jeżeli chodzi o balans necro-duch uważam, że z leczeniem jest lekka przewaga ducha chodź taiw fomes + hape O.O wtf? , runa rozwiązałaby dziurę powiedzmy atakiem ducha, a necro. W tym momencie co ja mogę 200-250 z runki w człowieka? no sory ue nie bede bił bo chce powalczyć trochę dłużej niż sekundy, po których wbiłbym bana (masa nobów na akcjach), runa o której mowa w temacie byłaby droższa niż SD necro, do tego biłaby podobnie, może nawet lekko mniej.
Cytat:
Przejdź się na czarnoksiężników i bij po 2-3 z depera + święte pociski - 650-700k/h bez bonusu ze sporym profitem. Deper jest dobrym czarem podczas wypraw grupowych i na wyższych poziomach podczas samotnych wypraw, a nekro co ma? Runy sd, których koszt jest spory i chyba taiw fomes, to wszystko jeśli się nie mylę.
I tutaj widzisz, jeżeli chodzi o pvm jest git bo faktycznie duchowny jest fajny, ale w pvp jest ogromna przepaść duch z runy 200-250, necro 400-450, mówię o wymaxowanych postaciach :) balans to nie przepaść, a jakby nie było runka przyda się głowie w pvp, jeżeli chodzi o exp dużo nie wniesie

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 06-02-13 o 18:39
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem