Zobacz pojedynczy post
Stare 26-07-18, 14:54   #14
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Aktualnie rozgrywkę prowadzi 4 graczy!

Ja gram, aktywnie-nieaktywnie gram. Nie nazwałem nikogo kłamcą, oszustem.

Wiesz, może ludzie chcą zobaczyć w jaką stronę się ten ots stoczy?

Jestem pewien, że Ajek, Zjadek i inni, w ciągu tych kilku lat wydali na tego otsa dużo pieniędzy więc chcą wiedzieć jaki kierunek obierze ten projekt.

A Ty powiedz mi ile wiesz o elektronice, mechanice, informatyce, biologii, chemii i tego pochodnym.

Każdy jest w czymś lepszy-gorszy i każda osoba nie znająca się na czymś w danej dziedzinie, może poprosić kogoś o pomoc.

Jak widzę jak rozwija się Kasteria gdzie w ich składzie technicy zajmujący się grą to 3* osoby? Slugar, niebieski, gesior?
No tak - porównywanie custom gierki do wszystkim brakującej starej tibijki,
ale chyba każdy wie, że osób które widziało altaron jest w brud?

Wystarczy popatrzeć na odzew na otlandzie,
ale no cóż, zostało to zaprzepaszczone mimo iż propozycje tłumaczenia tej gierki były jeszcze wcześniej niż NG.


Wiecie czemu eloth-tibijka-kasteria upadały? Bo administracja miała wywalone na ots po pierwszych dwóch tygodniach, a czemu teraz nie upadła?
Bo stale administratorzy są online.

Taki Kasti, nie robi nic technicznego, aczkolwiek jako gracz i administrator spełnia swoje obowiązki, widzieliście jego filmiki? Teleportuje się po graczach, wita się z nimi, banuje botów, nawet osoby które na taskerze lecą na trainach dostają listy jako ślad, że administracja czuwa.

Ale no cóż, jedyne co ta administracja zrobiła to x-forumków dla pupilów gdzie z nimi rozmawia, nie dała nikomu zostać CM'em który by pokazywał graczom, że administracja cokolwiek działa (X bo wiem, że są ponad 2, ile jest, tego nie wiem, zależy jakie accessy zostały rozdane xD).

Wymagania i wymagania, płace - wymagam.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem