Zobacz pojedynczy post
Stare 03-03-14, 13:39   #49
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Bajerant ma 300+lvl... Noo i mega waste zapewne. A expi pewnie z 30 minut.. Nie wiem, strzelam - zapytaj go się.. Źle napisałem... nie że największe PG w danej chwili, tylko średnia zdobywania doświadczenia, np.: przez 2h. Mag bierze runy, manasy i expi, ryc poty - expi. Zwiad natomiast bierze tak: bełty, manasy. Przez te bardzo ciężkie bełty zwiadek prawie co chwila musi się cofać, znaczy najszybciej ze wszystkich profesji - przez co wbije najmniej doświadczenia. Teraz pozostała kwestia zarabiania... Mag ucieka od przeciwnika bijąc go pociskami. Ryc... Spamuje swoim ue + leczy się. Zwiadowca musi stać w miejscu, bo inaczej 3 pełne strzały nie wlecą.. Przez co MUSI brać wszystko na klate, nie ma tarczy - musi dużo się leczyć jak i spamować te kpiro.. Kolega grał w alta zwiadem, wytrzymał tylko do tego 77lvla... Ja sam osobiście też nie gram z powodu kicków, jak i tego, że może i nie umiem wyjść na 0 na jakimś respie.. Słabe skille mam ;/ nie mogę grać w gre ;S Jak dla mnie gra musi być łatwa, ale ciekawa.. Gra to gra, nie styl życia.. Zróbcie jak chcecie, ale jak jeszcze bardziej udupicie zwiada bo: Bajerant robi na piaskowych 1,5kk/h expa to pewnie większość zwiadów pójdzie sobie z tego "serwera"..
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem