Zobacz pojedynczy post
Stare 28-01-17, 16:47   #3
Ememems

Domyślnie

Ogólnie nie lubię tego typu rapu, nie mój styl. W teledysku za dużo gołych dup i ogólnie golizny i kręcenia tyłkami jak dla mnie. Teksty.. nie są jakieś powalające, nie mają tego czegoś co by mnie przyciągnęło i sprawiło, że chciałabym posłuchać tego jeszcze raz. Szczerze, to w tych tekstach nie znajduję niczego oryginalnego i pociągającego, są denne. Pierwszy tekst o ścierach, najebaniu alkoholem, sukach, fajnych dupach, tańczeniu.. tego typu tekstów jest masa, to takie oklepane tematy, a tu do tego jest mix wszystko w jednym, jeszcze zabrakło chwdp i jp100%. Cieszę się, że w drugim utworze już nie było teledysku. Temat równie ciekawy "szalenie głupia suka, moja Harley Quinn". Jak sobie poczytasz o Harley Quinn to była ona inteligentna, więc nie pasuje mi tutaj określenie "szalenie głupia suka". To tak jakby ktoś śpiewał "szalenie szybkie auto, mój maluch". Przy tym jeśli chodzi o śpiewanie to wyczuwam duże ilości auto-tune i modyfikacji dźwięku, przez co brzmi strasznie sztucznie i cukierkowo.
Pozdrawiam, fanka gospel i sowy ;P