Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-12, 15:57   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To ja tutaj przytoczę przykład dobitniejszy. Otwieram raport gracza Szewczyk brzmiący "jest jakiś SG?". Pierwsze pytanie po otwarciu raportu brzmiało "kto tam?" odpisałem, że ja... dostałem odpowiedź "tobie nie będę pisał bo powiesz collegium". Nie był to pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Jeżeli ktoś mi pisze coś na priv - nie reaguję (opcja ignoruj wszystkie priv + zezwalaj na priv osobom z vip). Wiem o jaką sprawę Ci chodzi, sprawdzałem Zao zarówno ja, jak i Tron (jest zapis komend - chcesz wykaz?), oraz resztę osób z Collegium. Byli sprawdzani nawet w czasie akcji. Trafiłeś akurat wtedy kiedy miał coś włączonego - brawo. Nie przypominam sobie ani 1 zgłoszenia o treści - gracz Zao ma antyparala. Sam widziałeś więcej takich zgłoszeń? Czy ktoś Ci napisał "zgłaszałem to milion razy, ale zły merv nie sprawdził"? Wczoraj nałożyłem bana za przyznanie się do bycia nowym ownerem - zgodnie z regulaminem. Bana za współdzielenie konta - zgodnie z regulaminem. Bana za obrazę (dałem notkę, wszedł ban) - zgodnie z regulamin, dlatego czekam na napisanie tutaj - który do cholery ban był niesłuszny? Przeczyta ktoś w końcu ten regulamin? Czy nadal będziecie tutaj narzekać, że wszystko co robię jest anty-exorit.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem