Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-12, 14:27   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jak już pisałam wielokrotnie - jeśli macie jakiś jeden konkretny przykład nadużycia stanowiska ze strony SG to czekam na kontakt. PW, mail (slythia@altaron.pl). Obiecuję każdej sprawie dokładnie się przyjrzeć. Do dziś dnia żadnego sygnału nie dostałam.

Jeśli zaś chodzi o 'kary za niewinność' - także proszę o konkret. Który gracz został ukarany a nie złamał regulaminu? Kiedy? Dlaczego nie napisał więc odwołania, które osobiście przeglądam?

Sprawę teleskopów wyjaśniałam wielokrotnie. Ponieważ jest to miejsce, gdzie pvp jest dozwolone, blokowanie przejść nie jest w żaden sposób karalne.

O botach w Collegium także się wypowiadałam. SG czy MG NIE MAJĄ PRAWA nikogo zbanować tylko dlatego, że 'wiedzą skądś', że ktoś używa bota. Każdorazowo musimy albo złapać delikwenta za rękę w grze, albo - musi się on sam przyznać. Żadne rozmowy na VC, gadu, czy w innych miejscach niezwiązanych z grą nie są żadnym dowodem. Ba, jeśli ktoś mi napisze na gadu, że używa bota, to bana za to NIE dostanie. No chyba, że złapię go w grze.

Ah, przed założeniem kolejnego takiego tematu proszę poświęcić 5 minut i ze zrozumieniem przeczytać regulamin gry. Chociaż raz.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem