Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-12, 13:58   #1
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
kciuk w dół Kilka słów o wojnie i przyszlosci serwera PvP

Witam wszystkich, otoz niektorzy moja nie znac mojej osoby takze na wstepie sie przedstawie w kilku zdaniach. Moja postac w tej grze to Galholt, mag walczacy w wojnie po stronie Exorit. Przyszedlem na Altaron tylko ze względu na wojne, gdyz w tego typu grach interesuje mnie praktycznie tylko PvP. Od samego poczatku moim celem bylo wyexpienie sie i dojscie do wojny, jako ze znalem gracza Ormo aka Digidong juz z czasów tibijskich. I tak juz od poczatku mojej kariery przesiadywalem z gildia exorit na vc, romzawiajac o wszelakich sprawach i przygladajac sie wojnie. Z poczatku bojkotowalem ich nastawienie jako i Mervakis aka SG Merv jest stronniczy i pomaga w wojnie gildii przeciwnej (Colegium). Jednak po jakims czasie gdy zaczalem brac czynny udzial w walce, zauwazylem jak bardzo ludzie z gildi Exorit mieli racje na temat tego SG, ktory pozwole sobie zaznaczyc POWINIEN BYC NEUTRALNY I DOBRZE SPRAWOWAC SWOJE OBOWIAZKI, NIE NADUZYWAJAC SWOICH PRAW JAKO SG. Co niestety okazalo się byc funta kłaków niewarte...Dobrze znany wszystkim SG Merv, walczyl w wojnie swoimi 2ma postaciami i robil wszystko aby banować graczy z Exorit, nie dajac przy tym praktycznie zadnych banów swoim kolegom z klanu Colegium, z którymi daje sobie ręke uciac przesiaduje na VC i dobrze wie ze 3/4 z nich uzywa botów (Auto leczenie w party i dash). Uzylem slowa walczyl....gdyby tylko tak bylo to nie czepialbym sie. Jak juz wczesniej wspomnialem jego rola polega tylko na dawaniu bezpodstawnych banów dla graczy gildii Exorit. A i bylbym zapomnial na trapowaniu teleskopów w quescie dla zwiadowców haha xD

Dopuki ta sytuacja bedzie miala miejsce, ja na Altaron nie wróce. Jako iz Straznik Gry powinien byc funkcja piastowana przez ludzi, ktorzy dbaja o przyszlosc tej gry i sa calkowicie neutralni, a wymieniony wyzej przezemnie SG Merv do takowych nienalezy, przykro mi. Tak wiem byc moze duzo zrobil dla tej gry, jednak naduzywanie swojej pozycji jest jak najbardziej nienamiejscu. Jesli administracji gry zalezy na przyszlosci i rozroscie Altaronu, powinni nakazac mu neutralnosc lub nakazac mu odejscia ze stanowiska jesli dalej chce udzielac sie w wojnie.

@Exorit
Dzieki chlopaki za walke, jak juz wam mowilem na VC wojny sie nie wygra dopuki, doputy gracze Collegium nie beda na równo traktowani z wami. Ich UH- boty sa poprostu smieszne, moga pozwalac sobie na swobodne bieganie miedzy wami wiedząc ze i tak nie zgina, bo zostana wyleczeni przez boty kolegów :D

@Colegium
Ta wojna bylaby o wiele ciekawsza gdybyscie nie naduzywali tego iz macie po swojej stronie SG.


PS. domyslam sie iz ten post moze zostac szybko skasowany, a ja moge dostac bana za mowienie prawdy, dlatego tez posta tego kopiuje i jesli zostanie on skasowany bede do skutku postowal go z innych kont.


Z powazaniem,
Galholt.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem