Temat: Nowy zwiad
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-14, 12:07   #7
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
Nie chce cie wprowadzać w błąd, ale spytaj jakiegoś zwiada ele, alchem, jak bije z czarów obszarowych, nazwa chyba hape rix tiro czy jakoś tak, jeśli dmg jest przyzwoity, to wtedy bicie łukiem miało by jakiś sens, bo ten czar ma zasieg całkiem całkiem, w połączeniu bonusu do dmg obszarowego od ele alchem może być ciekawie, ale pytaj bardziej doświadczonych graczy, bo to są tylko moje przypuszczenia.
Było już pisane w którymś-tam temacie, nawet chyba przezemnie, czar ten ma ma zbyt duży cooldown i kosztuje zbyt dużo many żeby się opłacał.

Bicie z łuków opłaca się do bodajże 137~ skila, szczególnie z bonusem do szybkości ataku (mały koszt co dla początkującego jest dużym plusem)

Co do tematu:

1.Zre na początek wystarczy 100+- łatwo wpada, a wystarczy żeby zacząć,
2. Napisałem wyżej, opłaca się do pewnego momentu,
3.Nie zakładałbym od początku gry solo, poznasz kolegów-gildię i będziesz expił w grupie, masz kilka opcji, co kto lubi.

Necro - Alch, największy DMG punktowy(w 1 cel),

zalety:szybko zabija, dobrze i tanio się manasuje
wady: słabe leczenie, ograniczona liczba respów do expienia (tylko moby podatne na śmierć)

Necro-Ele, dobry dmg, różnorodność na expie (praktycznie wszędzie możesz pujść)

wady: dalej słabe leczenie, droższe hunty (gorsze manasowanie)

Duch-Ele, dobre leczenie, różnorodność na expie, postać bardziej pod team hunty

wady: ciężko o pieniądze

Pozostałych nie opisałem bo nie są warte uwagi na dzień dzisiejszy.

osobiście doradziłbym Ci necro - ele, jeżeli nie nastawiasz się na wojny, a na zwykłe granie ew duch - ele.

4.Jeżeli masz na myśli skilowanie stojąc w miejscu to 100-110, poźniej zacznij expić, nie wydawaj pn bo w trakcie expienia skile same wpadną, wbijesz z 70-80 lvl wtedy zobaczysz co jak leci i sam uznasz jak chcesz rozwijać postać.


Pamiętaj też o sile, podbij trochę ręcznie, nie wydawaj w nią pnów, ja na 117 zwiadowcy mam 48 i całkowicie mi wystarcza, skupiaj się głownie na rozwoju dista, zręczność podbijaj tylko pod wymagania kuszy/łuku

Miłej gry.

@down

Jeżeli spojrzysz ogółem na zwiada, to w stosunku do necro ma dobre leczenie, oczywiście nie mówie o Tapenie którym jak wiemy Uru nie wyleczył się.
Porównuje zwiada do zwiada ; )

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 08-08-14 o 12:46
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem