Zobacz pojedynczy post
Stare 14-01-19, 13:20   #23
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Każdy myślący czlowiek grający w tą grę z iq większym niż 20 wie, że serwer comunity pvp będzie smierdział pustką już do końca świata �� . Są pojedyńcze przypadki graczy którzy nie mogą się z tym pogodzić i tyle w temacie . Mam nadzieję, że nasza wspaniała altaronska administracja o tym wie i robi wszystko w kierunku update �� a co za tym idzie stworzenia świeżego serwera, który przez dosc dlugi okres czasu (moze to beda 3 miesiace moze pol roku ? ) będzie cieszył się sporą uwagą (mam tu na myśli po 80+ ludzi online ) . Myślę,że większość społeczności ten fakt zaakceptowala, a to jaką popularnością cieszyć się będzie nowy serwer zależy już tak naprawdę od administracji i od impulsu jaki przyniesie update - który jest po prostu koniecznością.
��

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.
90* poziom, dziecko Na inne twoje zaczepki nie będę odpowiadał bo dalej nie potrafisz napisać składnego zdania . Zapewne opuszczales lekcje polskiego by czym prędzej wsunąć pomidorową i usiąść do komputera słuchając co ma do powiedzenia Konrad na diskordzie . Cya

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 14-01-19 o 13:26
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem