Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 19:10   #30
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie do ignorantow

Wiekszosc osob wypowiadajacych sie "przeciwko" przyspieszenia treningu łucznika, to ludzie grający innymi profesjami. znaczna czesc ignorantow, pewnie mysli " dzieciaki sie dostaly do myszki, zalozyly chary, placza bo za ciezka gra"... NIC bardziej mylnego. Jestem doswiadczonym graczem MMORPG 2d\ isometric 2d (tytuly takie jak Tibia, Zezenia, Phobos) nie sa mi obce i zawsze dawalem tam rade ! Moja pozycja jest taka : "zacisnąć pośladki, nabic 40 poziom, wtedy z automatu skill bedzie +/- 70, da sie grac". Moze to i jakies rozwiazanie, odsiew slabszych, ale nie popadajmy ze skrajnosc iw skrajnosc. w mym poprzednim poscie calkiem LOGICZNIE (imo) obuliłem teze pt. "ale woj ma 2 skille do wytrenowania". Jesli tak- ok, ale czemu OBA lecą szybciej ? czemu az tak was, wojownikow boli to, ze łucznik nie moze miec skilla rosnacego ROWNIE szybko ? przeciez i tak dodaje tylko w 1 rzecz PN. Wy tez mozecie w 1. a drugi z automatu rosnie wam szybciej. Nie jestem rozgorączkowanym newbie... uwazam nawet za ciut krzywdzące to, ze mag ma tak slaba obrone ! choc nim nie gralem, to widzialem jak na ghoulach etc sie magowie wykładają niczym muchy...
Kazdy, kto powie "TA GRA MA BYC TRUDNA" , ma racje, ale ten co powie zle slowo na temat postow pt." niech skille łucznika lecą rowno z wojownikowymi" jest skonczonym idiotą ... Wg mnie nawet niech leci o 25-50 % wolniej łucznikowi. Ale na litosc Dugiona ! nie 300 % wolniej !
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem