Zobacz pojedynczy post
Stare 27-01-13, 16:25   #7
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Pudło - w ostatniej aktualizacji pojawiło się parę terenów..
Nowy resp górskich trolli? O zgrozo, nie tak ostro z tymi nowymi respami.

W PVP - zacznę od początku. Gdy zaczynałem grę tutaj Dederqiem to był jako taki balans - jedynymi wyzszymi levelami byli Wawro,Yobak, Ozi czy Sadysta ew. Trianos. Mag był wtedy bardzo wykokszony - Wawro potrafił zdjąć dl'a na dwa sdki, bił po 500 w ludzi itd. zostały poczynione zmiany, zaczęła sie wojna. Ozi był to 140-150 palek duchowny, którego praktycznie nie sposób było zabić - zaczęła sie moda na palków duchownych. Trwała ona az do ostatnich update'ów gdzie najpierw osłabiliście ich dmg (zmiana działania kpiro i cooldown na leczenie) - jednoczesnie zwiekszajac siłe maga. I byłoby wszystko zajebiscie gdyby podczas tych wszystkich upów uwzględniony byłby knight. Patrze na takiego Agriego i żal mi chłopa, bo poswiecił naprawde duzo czasu na gre a za przeproszeniem chuja z tego ma. Wracajac do sprawy palków necro - nigdy nikt nimi nie grał aż tu nagle zaczęła sie na to moda bo Pro Archer wbil Alanem 120 lvl i sporo bił oraz szybko uciekał. Zaczęło sie stopniowe osłabianie profesji - nie mówie że jest to złe, ale to jest tak - wasz uptade wywyższa jedna profe nad drugą i gra sie na ten moment tym,czym jest wygodniej. Zastanówcie sie nad tym co robicie i patrzcie na to z innej perspektywy - Alan bije tyle ile bije ale do ciezkiej cholery ma 170 lvl! Ile czasu poswiecil na bicie tego levela , ile nerwów na deskach - na to nie patrzycie wazne jest to ze bije za duzo. Ja na 114 levelu ze sztyletu na niewidce uderzę za 320 + bełt max 100 - taki sam dmg zrobi mag z taiw fomes i knight teoretycznie z gratty chociaz wiadomo jak to z kiną jest.

Podsumowując źle wykonujecie balans profesji w każdym upie oraz nie dodajecie nic zupełnie nic dla graczy z wiekszym poziomem - zero nowych potworów, każdy resp znany na pamiec - bo nie wmówisz mi że kolejny resp górskich czy dragów wniesie cos wiecej do tego monotonnego otsa. Elo
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem