Zobacz pojedynczy post
Stare 10-11-18, 11:41   #18
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Mam nadzieję, ze usuniecie skilowanie.
Ty siebie chyba nie słyszysz. Owszem należy wyplenić wszelkie przejawy oszustwa.
Chociaż serwer sezonowy w obecnej postaci niejako wymuszał na chcących coś osiągnąć aby w taki czy inny sposób oszukiwali (wymagania broni dystansowych co do zręczności). Zwyczajnie system skilowania nie wyrabia przy tak szybkim przyroście levela. Na cpvp może być to niewidoczne bo nie kolejne poziomy wolniej wchodzą. Nie wiem czy przy exp x2 nie powinno być skile x3 (lub chociaż przegląd wymagań levelowych i skill dla bronii).

Jednakże proponowane przez ciebie zupełne usunięcie skilowania byłoby upośledzeniem gry.
Skilowanie powinno zapewniać zróżnicowanie postaci które trochę zaburzają PN. Pamiętam jeszcze przed rokiem każdy szanujący się rycerz miał min 160 siły bo to było minimum żeby naprawiać eq do tego żeby bić z czaru obszarowego i praktycznie każdy był taki sam, a to nie jest normalne w tego typu grach. Gdy masz skilowanie ktoś może iść w stronę ataku inny w stronę obrony żeby być blokerem dla innych. Masz rożnych ludzi do różnych zadań. Fakt faktem system skilowania powinien być przeglądnięty.
I tu taka propozycja:
Usunąć blokady skila wbijanego ręcznie. Za to zostawić przy wbijaniu go PN.
Czyli jak na 105 poziomie mam max 130 skila to żebym mógł go ręcznie wbijać wyżej ale żeby nadal była blokada przy użyciu PN.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem