Zobacz pojedynczy post
Stare 16-07-13, 20:09   #51
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Rzadko (lub nigdy) mi się to zdarza, ale napsioczyć na Was muszę - tych, co tak narzekają na zmianę w świetle.
Wydaje mi się, że jesteście ludźmi, którzy w jedyne "RPG" (cudzysłowie nie jest przez przypadek) jakie grali to gra produkcji CipSoftu, która de facto RPG nie jest. Albo była tylko przez pierwsze trzy? lata swojego istnienia.

Myślę, że pora uprzytomnić sobie, że Altaron dążyć będzie, by być grą RPG, w której klimat jest rzeczą nade ważną. Możliwość ustawienia sobie bardzo wysokiej jasności w grze jest pomyłką twórców gry, którzy zrobili katastrofalny błąd niszcząc te wszystkie uczucia, które towarzyszą przy odkrywaniu nieznanej jaskini, którego najdalszego zakamarka nie widzimy i nie wiemy co wyskoczy nam zza rogu.

Na zmianę tą oczekiwałem od początku swojej przygody z Projektem i bronić ją będę wszelkimi możliwymi sposobami a wszyscy Ci, którzy uważają, że ta zmiana jest zła i na złość graczom polecam pograć w The Elder Scrolls Arena/Daggerfall; Fallout lub przerzucić się na inny gatunek gier!
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem