Zobacz pojedynczy post
Stare 23-05-14, 22:46   #104
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Eletrix losiu. I po chu* mam bic te praojce jak ty na non pvp? siadasz przed tego kompa jak taki cep i chodzisz expic nic poza tym. Mi chodzilo 5vs5 na akcji nie na expie baranie...
A powiedzenie mozesz sobie wsadzic w du*e. Dlatego tu nie gram juz. Zrobili takie gowno,ze juz wojny nie bedzie. Jak tak bardzo chca urealistyczniac ta gre to niech wprowadza jeszcze mozliwosc by kazda trawa rosla i trzeba ja bylo kosic. By kazdy bohater mogl byc "chory" bo przeciez ta gra dazy do tego by byc inna niz Tibia. Ta gra jest byla i bedzie tibio podobna no chyba,ze zrobicie jeszcze wieksze gowno i tylko dzieciaki ktore zabraly babci telefon i kupily sobie pacc beda tu graly ;)

Po pierwsze ochłoń. Głęboki wdech, policz do 10 i wydech. Czynność powtarzaj do pojawienia się pozytywnych rezultatów.
Po drugie. Jeżeli dla Ciebie dobre mmo to jedynie pvp to sorry Winnetou.
Po trzecie. Może gdyby Twoje posty były konstruktywne, pozbawione takiej wrogości i nienawiści, bluzgów i czego tam jeszcze się wyuczyłeś, to Administracja brałaby je pod uwagę.
Po czwarte. Niechęć do przystosowania, a może i nawet brak takich predyspozycji to już nie moja wina. Wystarczy strategicznie podejść do gry, ale po co? Nie?
Po piąte. Wieszczycie ten koniec Altaronu od 3 lat i gdzie on jest?
Koniec świata to święto ruchome

Z resztą nie wiem po co Ci odpisuję. Znowu zaraz załączysz Angry Mode, rzucisz kilka cierpkich słów pod wpływem natłoku myśli i emocji i tyle będzie.
Pozdrawiam i bez odbioru. Peace


@dół
O, to jest konstruktywny post. Zurvy - ucz się.

@2xdół
Chciałbym wejść z Tobą w polemikę, ale że jestem mądrzejszy, to ustąpię Ci.
Masz rację we wszystkim Panie. Better? No to już :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 23-05-14 o 23:07
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem