Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 11:53   #72
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Przyznam rację, że ten patch wprowadza dużo zamieszania. Szczególnie na serwerze PVP.
Jednak... wprowadzone zmiany są bardzo dobre, jeśli zrozumiemy co mają zmienić (jak to zmiany).

Do wczorajszego dnia Altaron był grą bardzo łatwą w niczym nie przypominającą starych, trudnych RPG.
Poziom jak i pieniądze zdobywało się bardzo szybko, bez potrzeby wytężania mózgownicy i zdobywania znajomości. Od tej pory, by coś osiągnąć (zaczynając od zera - i tu cały problem) trzeba będzie o wiele więcej się napracować.

Niestety rozumiem, że duża ilość obecnych graczy nie wie czym jest "trudna gra" i nie będzie chciała w nią grać. Może będzie to wyglądało na zrzędzenie starego gbura ale napisze - takie pokolenie. Potrzeba zmiany myślenia.

Całą trudność polega na tym, by grę zrobić trudną, ale nie nudną.

Co do obecnej sytuacji na serwerach - tajemnicą poliszynela jest, że obecna elita grających graczy zyskała przewagę nad tymi, którzy zaczynają, bądź władze chcą przejąć, jednak ta różnica szybko skruszeje, gdyż zmiany w zdobywaniu doświadczenia i stratach po śmierci, są na przekór Waszym poglądom, furtką dla graczy, którzy mają niższe poziomy. No bo kogo bardziej zaboli i wykosztuje czas oraz pieniądze śmierć? 250 czy 150 poziom? Hm?

//Wszelkie powyższe opinie są subiektywne i należą do mnie.
Wszystko fajnie,tylko to utrudnienie tak naprawdę utrudnieniem nie jest dla postaci wysokopoziomowych ze sporymi zapasami gotówki,a dla graczy nowych.
A mam wrażenie,że zmiany miały być po to,żeby nowych graczy w jakiś sposób na serwer ściągnąć...

Jak najbardziej jestem za tym aby gra była bardziej wymagająca,sam najlepiej wspominam czasy tibii 7.6 i wstecz,aczkolwiek moim skromnym zdaniem ta zmiana nie uderzy w starych graczy,a nowych skutecznie odrzuci od gry.
Pozdro.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem