Temat: [odrzucone] Propozycja Aktualizacji.
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-08-14, 16:09   #7
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

To po co tu grają?
To gra twórców i będą robić tę grę tak jak będą chcieli.
Mogą, ale nie muszą słuchać opinii graczy. Oczywiście spece od marketingu na tym forum myślą, że każdą propozycję należałoby wprowadzić, no bo przecież zyski, finanse i takie tam. Gówno prawda.
Prawda jest taka, że 90% pomysłów i propozycji graczy to szajs jakich mało. Autorzy takowych koncepcji myślą jednak, że pozjadali wszystkie rozumy i "wiedzą lepiej". No bo przecież o prowadzeniu serwera i planach Altaronu na przyszłe lata wiedzą więcej niż sami MG...

Co do tematu.
Czemu dmeony?
Administracja nie chcę iść oportunistyczną drogą i robić respów jakie tibijczycy znają z wszelkich ots i globala. Altaron idzie we własnym kierunku, zrozumcie to w końcu.
Zaproponuj coś sensownego, związanego z fabułą, intrygującego, świeżego.
Przykład propozycji od gracza, który został wdrożony - Ignawius i jego poplecznicy.
Majkul słusznie zauważył, że fabuła tamtego miejsca opiera się na kulcie ognia, słudze Ignawiusie i "całej reszcie". Czarnoksiężnicy w ogóle tam nie pasowali. Zaproponował i opracował wszystko - od wyglądu potworków po loot i układ pomieszczeń w nowej mapie. Tadam - weszło w życie.

Ty proponujesz Demony. WOW! To takie fajne. Dmeony. No tak. Super. WOWx2. A skąd te demony? Już jest ich paręnaście pod wieżą Eragzmusa, bo ten jest lekko szalonym magiem, który miesza się w szemranej magii. Dodamy kolejnych kilkanaście? I po co? Żeby ludzie robili tam pg? Nie tędy droga.

Respów na h.lvl. nie ma zresztą wcale tak mało. Niestety prawie każdy gracz by chciał, żeby na danym respie było pg, loot i jeszcze solo łatwizna. No kurw... Raz pójdź na diabliki, raz na demony, raz na czarnoksiężniki, raz na hydry (3 rodzaje). Znudzi się to pomóż innym graczom. Mało Ci wyzwań? Soluj sobie 8 profanów. Nagraj to. Stań się legendą. W Altaronie jest co robić, nie potraficie jednak uruchomić wyobraźni i pograć RPG - tak jak powinniście. Bo właśnie dla gracza RPG zrobiony jest Altaron.

A ja się wkurwiam, bo nikt tego nie rozumie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 09-08-14 o 16:26
Obles jest nieaktywny