Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-12, 13:07   #27
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Estside, nie jest tak, jak myślisz. Jeśli wiemy,*że dana osoba używa bota, to kontrolujemy ją do skutku - aż wpadnie, co nastąpi prędzej czy później. W międzyczasie staramy się tak zmieniać rozgrywkę, by niewykrywalne opcje botów stały się niemożliwe do użycia - jak na przykład mwalle. Ogromny wkład w to ma właśnie Mervakis, który jest de facto ekspertem od botów. Obserwuję jego pracę na bieżąco i wbrew Waszej opinii - także karze Collegium.

Estside, jakie sposoby? Jeśli masz pomysł - czekam. Poza tym, zapewniam Cię - bany za sharing Mervakis daje sam, bez żadnych skarg. Bez żadnego nacisku ze strony graczy czy nawet mojej.

Sebek się odwoływał i sam pogubił się w swojej wersji wydarzeń. Nadzorowałam to ja, nie Mervakis.
[/B]
Owszem, kontrolujecie lecz słabo to wychodzi, bo sprawdzacie ludzi na expach lub biegając po miescie, dlaczego nie mozecie sprawdzic kogos na akcji?

Akurat byłem przy akcji z sebkiem i wiem jak to dobrze było, inny gracz na pewno nie dostałby bana. Niby blokowal tym 4 lvlem ale nie miał szans wyjsc stamtąd więc nie miał innego wyjścia niż stanie tam.

Co do win7 - nie odpalisz elfbota, którego ma 50% servera, gdyby działał na win7 bota by miało 90% servera.


Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Wy jesteście głąby i was w chuja robią jak chcą, a Merv to wykorzystuje. Powiecie pewnie jeszcze "ale czemu Collegium nie dostaje tyle banów co my?" odpowiedź jest prosta, oszukują ale z głową, a wy zamiast przemyśleć coś, lecicie na pałe. Ludzie Chaosu.
Z tym też się zgodzę :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem