Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-12, 11:25   #25
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Slythia, sama na gg napisałaś, że nasi gracze (exorit) dają się podpuszczać jak dzieci. I tu pojawia się pytanie, czy rolą SG jest podpuszczanie exorit, czy może wykrywanie oszustw bez większego wpływu na rozgrywkę. Czy SG Merv będąc na VC i słysząc to że ktoś złamie regulamin, ostrzeże go czy od razu zbanuje (oczywiście po wykryciu bota)? Czemu w takim razie my nie posiadamy prywatnego systemu ostrzegawczego, który informowałby nas, że zaraz złamiemy regulamin. Od początku wojny, kiedy jeszcze byłem po stronie Collegium, mówiłem Merv'owi, "albo zrezygnuj z walki, albo z roli SG, bo to jest chujowe". Merv jednak postanowił połączyć obydwie te rzeczy, i widzimy jaki wyszedł z tego bigos. Dopóki SG będzie walczył, przeciwko graczom, dopóty będzie wieczny płacz na forum.

Teraz coś od siebie:
Szczerze, mam już w dupie kto botuje, i kto daje niesłuszne bany. Obwiniacie za to wszystko Mervakisa, prawie oczywiste, gdyby nie fakt, że wina zawsze leży po środku. Wy jesteście głąby i was w chuja robią jak chcą, a Merv to wykorzystuje. Powiecie pewnie jeszcze "ale czemu Collegium nie dostaje tyle banów co my?" odpowiedź jest prosta, oszukują ale z głową, a wy zamiast przemyśleć coś, lecicie na pałe. Ludzie Chaosu.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem