Temat: [pvp] Co z tą wojną?
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-09-12, 19:01   #33
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Drodzy panowie,

prosiłabym o zachowanie w tym temacie chociaż cienia, odrobiny kultury. Bez wzajemnego obrzucania się zgniłym mięsem. W przeciwnym wypadku wszyscy zostaniecie przeze mnie nagrodzeni, zaś temat zakończy swój żywot w śmietniku(...)
Slythio chciałbym się dowiedzieć z jakiej racji i według jakiej logiki założony przez kogokolwiek temat powinien być zamknięty z powodu wpisów innych użytkowników które według administracji są niestosowne a na które sam autor owego tematu niema wpływu.

Co jeżeli autor tematu lub inny użytkownik forum który według wymaganych przez administracje kryteriów odnośnie merytorycznego wypowiadania się, nawiązał interesującą i mającą dla ów osoby pewną wartość rozmowę z innym użytkownikiem gdy nagle zauważa że temat w którym brał udział został skasowany tylko dlatego że ktoś jeszcze inny zaczął wyzywać? Czy takie usuwanie tematów/postów nie jest oznaką braku szacunku do drugiej osoby? Czy takie usuwanie postów/tematu nie jest rówoznaczne z "mam admina/moderatora więc zamknij mordę"? I czy tak naprawdę powinno się usuwać posty osób które wyzywają? Bo o kim daje świadectwo osoba wyzywająca jak nie o samym sobie? Czy uważasz że ja brałbym pod uwagę/odpisywałbym takiemu delikwentowi co mi raz napisze "twój stary to..." Oczywiście żebym z nim już więcej nigdy nie rozmawiał, koleś ma swój poziom i nie ma sensu tracić na niego czas.

Ale najbardziej interesuje mnie kwestia dlaczego jakikolwiek autor tematu ma brać odpowiedzialność za wypowiedzi co nie których graczy? Ma ich pilnować? Prosić każdego użytkownika forum z kolejna "ej nie wyzywajcie się bo mi usuną temat pliss"? Sama widzisz jak to absurdalnie wygląda. Niewiem może widzisz to inaczej. Czekam na wyjaśnienia.
konradowalkero jest nieaktywny