Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-19, 15:06   #26
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

@Ruda

Wypisując po poradnikach jaki to rycerz nekro alchemik jest słaby altaronu nie zmienisz. Zacznij może od jakiegoś tematu w dyskusjach albo w propozycjach, co ty na to?

Odnośnie tego czy dual jest chujowy - owszem, jest. Saju bije mnie z 2x pogromca 60 i 58 atk po 0-50 (mag w secie chaosu nie do końca wyklepanym i w demo tarczy xDDDD) przy 105 1h, suchy swoim kniczem mając 20 jednoręki więcej bijąc z tardisana +5 przebijał się we mnie po 100-150. Saju tym kniczem ma problem zrobić 1kk, gdzie 2h na jego lvlu zrobi to na spokojnie na górskich. Ktoś mówił, że przy 193 zręki dual = dmg 2h, no ale coś tutaj się nie zgadza, bo Saju ma 195 xD.

Knicz duch ma daarfe i hape tawisa
Knicz ele ma como lefke i 15% resista od żywiołów
Knicz alch ma outficik :poggers
A ryc nekro? XD Cytując fafkę
Cytat:
Rycerz nekro ma zajebistą graatę, no ale co z tego, że nie można w czasie jej działania używać innych spelli
I chyba @offtopic, jeszcze raz @Ruda

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Nic nikomu nie ukradlem poza jedim ktory okazal sie zdrajca, a jedynie zabralem mu to co dostawal za zdrade xD

Ubijalem Jediego ktory byl zdrajca? xD
"Zabrałem mu to, co dostawał za zdradę", huh, ciekawe kto by mu płacił. Po prostu ojebałeś hajs pierwszego lepszego dzieciaczka z gildii by mieć na paymenta, bo i tak nie podskoczy.

Dobra, elo
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem