Zobacz pojedynczy post
Stare 28-02-14, 16:15   #33
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Cewix

Byles ? Testowales ? Czy pierdolisz glupoty tylko po to zeby pierdolic ? Gdy mob stoi obok mnie bije slabiej niz 100 mag z pociskow, przy tym trace w pizdu wiecej, nie idzie nawet wyrobic z mana, w dodatku nie majac tapen tawisa aktualnie duzym wyzwaniem jest dla mnie expienie tam, to po tych zmianach bedzie to niemozliwe. Gwarantuje ci ze usralbys sie a nie expil tam solo na moim lvlu. Kiedy 100 lvle pisza jak bardzo nie znaja altaronu to poprostu bicz please, az nóż w kieszeni mi sie otwiera.


@Catthon

Czy ja powiedzialem ze moze expic wszedzie ? Sa respy na ktorych nie moze, a czemu by ograniczac respy na ktorych mogl do tej pory ? To tak jakby twojego 140 zwiadkowi zabronic expic na starszych smokach bo to sa kurwa smoki, przeciez to potezne stwory nie mozna na nich expic solo, wiec idz oraj trolle do usranej smierci. Administracja chce wiecej expowisk na ktorych nie mozna expic solo - to niech je stworzy. Czemu uwazasz ze ta gra nie byla tworzona pod osoby ktore beda miec 350 lvl ? Po to w tego typu grach jest nieograniczony lvl aby mozna go bylo wbijac dowoli. Jezeli chca wprowadzic ograniczenie niech wprowadza do konkretnego lvla i.....i wtedy co ? Urokiem tej gry jest to ze mozesz expic w nieskonczonosc.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem