Zobacz pojedynczy post
Stare 28-02-14, 14:23   #31
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Mowisz uzywaj krzakow na ognistych, wtf ?! To inna subprofesja niz elementalista juz tam nie poexpi ?
DOKŁADNIE!, inna sub-profesja już tam nie poexpi i co, źle? Chcecie, żeby subprofesje różniły się bardziej to masz chociaż tyle, każda subprofesja musi miec swoje dobre strony i to jest dobra strona elementalisty.

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Jak mam trzymac odpowiedni dystans od potworkow w tak waskich przejciach ? Tak co chwile bede odbiegal jednak co 2 sekundy mobek i tak mobek bedzie do mnie podchodzil i bede dostawal hity
O KURWA STRASZNE,bo przecież wojownik i mag nie dostają hitów xD, dla ciebie byłoby najlepiej jakby zwiadek biegał 3x szybciej i bił tak mocno jak mag nie?

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Ogólnie Altaron miał być trudny, te Wasze 250 poziomy wyprzedziły grę, no ale cóż teraz poradzić. Odpisałem też w temacie o czarach zwiadowcy.
Jest trudny, kto w ogóle powiedział, że altaron jest łatwy bo ludzie mają duże lvle, chyba jakiś za przeproszeniem idiota, niby do czego to porównujecie bo nie rozumiem?
A może zwyczajnie 250lvl to słabizna, a no bo tak jest, co prawda jeszcze nie ma wystarczająco mobów i questów na ten lvl, ale czy jesteś w stanie tym 250lvl solować gargi? No nie. Wnoski wyciągnijcie sami.

Ostatnio edytowane przez cewix ; 28-02-14 o 14:34
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem