Zobacz pojedynczy post
Stare 06-10-18, 11:24   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Spawn jest używany, można tam robić przyzwoite k/h z dobrym lootem.
2. Zanotowałem propozycję.
3. i 4. ja tutaj nic nie jestem w stanie wskórać.
5. Tak jakby... nie napisałeś ani jednego argumentu. Rozumiem jaki jest argument - jestes rycerzem alchemikiem i chciałbyś bić te potwory mocniej niż inni. Na tej zasadzie moglibyśmy jednak wszystkim potworom dać wrażliwość na światło/mrok/żywioł naraz.
6. Można trenować na innych potworach/można trenować z innymi graczami. Ten temat był już wałkowany. Jest zmiana, smokowi oberwało się przy okazji, ale są alternatywne rozwiązania.
7. Problem w dmg rycerza w PVP, przy zwiększeniu mu dmg do 108%.
J.w. w przypadku bełtów i strzał - myślimy nad innym rozwiązaniem.
Łamliwości - trochę skomplikowane (dodawanie nowych czarów), ale zanotuję sobie jako opcję na kiedyś.
Puginały - Zanotuję sobie, ale pewnie nie uda się przeforsować.
Atak kosturów - kosturów nadal można używać w walce drużynowej. Ale do rozważenia.
Zwiadowca na aktualizacji najbardziej skorzystał (obok rycerza 1h), dodatkowo niewykluczone, że będą kolejne pozytywne zmiany.
8. Jak dla mnie - nie można tego zmienić kiedy ludzie już poświęcili czas na trening. Byłoby to niesprawiedliwe. Plus skillowanie jest fakultatywne, po to są PNy.
9. Taki charakter wojownika, nie musi mieć wszystkiego wymaksowanego. Na tych poziomach nadal spokojnie konkuruje z magiem, a inni wojownicy wcale nie są od niego lepsi. Nie widzę powodu dla tej zmiany.


Co do ulepszania w kostce - ono działa, sam testowałem. Mając plecak przedmiotów sporo z nich ulepszyłem na +1 (mniej niż 10, więcej niż 5), jakiś ulepszyłem na plus dwa w ramach testów czy to możliwe. Podsumowując - sprawdziłem ten mechanizm i nie wymaga on zmian.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem