Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-19, 13:05   #297
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
...Naprawdę kurwa, to powinno być zapisane na jakiejś kamiennej tablicy ala dekalog:
"War grajki chcą przenieść postać z ez serwerka by zrobić dominando na otsie bo nie potrafią się wyexpić jak każdy newbie teraz". ...
Piszesz o War grajkach, a wypowiadają się też tacy co im nie w głowie żadne PK.

Pisałem o przenoszeniu postaci nie dlatego że mi na tym zależy bo mi akurat o wiele bardziej pasuje opcja 3 miesiące i odpoczynek do następnego update. Przynajmniej mi się gra nie znudzi bo w obecnej formie grać w to latami to sobie nie wyobrażam.

Pisałem również o przenoszeniu 1 do 1 nie dlatego że mi to do czegokolwiek potrzebne, ale jeżeli ktoś przyjdzie nowy i zagra na sezonowym z expem x2 i z dnia na dzien przeniesiemy mu postać o kilkanaście czy kilkadziesiąt niższym poziomie na exp x1 to zwyczajnie przestanie w tą gre grać.
Wyobraź sobie masz powiedzmy 140 poziom i używasz Wybebeszacza i przeklętej Zbroi. Wykręcasz powiedzmy 1kk expa na godzinę.
Z dnia na dzień masz 120 poziom i nawet jeżeli przenieśli ci eq z spvp nie mozesz używać ani broni ani zbroi. Jak ktoś się zlituje i sprzeda ci Halnego i jakąś słabszą zbroję. To może uda Ci się wykręcić z 300-400k expa przy znacznie wyższych nakładach finansowych. Między czasie osoby niezadowolone z napływu graczy na ich respy będą ich tępić o ile wgl ktokolwiek z nowych graczy po takim zabiegu będzie chętny grać. Ruszmy jeszcze skile i uważam że nikt z tych ludzi grał nie będzie.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem