Temat: Leczenie
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-01-15, 06:05   #10
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

GÓWNOBURZA BEZ LEGKANA? O NIE NIE NIE!

Legkan oświadcza, że skoro autor zakłada temat 'chujowe leczenie, bo rycerz z czaru spontanicznego leczy się za 600' to pora zakończyć karierę w altaronie i lecieć na gównoots.eu

Autor tematu również napomina o leczeniu nekromanty, które jest chujowe, bo hape tawis daje magowi tylko 600 hpsa! O nie! Mag Nekro leczy się jak Rycerz Duch z czaru spontanicznego! O chuj tu chodzi? Przecież Mag powinien leczyć się więcej!!

Jak to rozmowa o dmg? Przecież to temat o leczeniu!!! NIE OFTOPOWAĆ, BO DMG Z KOSMOSU TO NIE SPRAWA LECZENIA!!!! PRZECIEŻ ALTARON NIE MUSI BYĆ ZBALANSOWANY I JEŻELI NEKROS NAPIERNICZA KULKI PO 1,5 KLOCA TO I TAK MUSI SIĘ LECZYĆ!!!

Coś za coś... tyle odemnie.
Poniżej równie chujowy wykres co ten temat:
zielony - heal
czerwony - dmg


Arkonie, oddajmy nawet uhy nekrosą, po chuj magowie duchowni, nie? Walić ich i wykasować z gry! Niech team-play padnie, bo leczyć mają się tanki i to nekrosami!! Taki byście balans kurde zrobili, że aż włosy dęba stają...

A na koniec dodam, że skoro to nie fair, że Wam się leczenie blokuje to dla mnie jest nie fair, że moje pociski blokują się na 120mlvlu! Szach mat!

Czekamy na grafikę Trona, którą pochwali Mustafa i komentarz Altrela (zgodny z prawdą i nada się tutaj idealnie) "Nowa Gra przewiduje to wszystko inaczej, więc nie ma sensu się tym teraz zajmować".

@edit
a ja bym jeszcze na przekór Wam ten hape tawis wypierdzielił z listy czarów i leczcie się tawisem, który będzie rósł do obecnego maxa dopiero na 30 mlvlu. Jesteście rycerzami, a nie magami, kupować uhy kurde, albo poty pić!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 29-01-15 o 06:10
Windykator jest nieaktywny