Zobacz pojedynczy post
Stare 29-04-18, 14:50   #14
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał DonVito Zobacz post
Dowody poleca do selba jak i jest opcja sprawdzenia logow z rozmow ( gdzie sam pisales ze wymienisz itemy altaron za hexere ) wyslalem ci hasla do konta

w drugiej rozmowie nastepnego dnia sam przyznajesz sie ze sharujesz konto z kolega

( wszystko jest do udowodnienia wystarczy zeby selbo zobaczyl logi ) jak i sprawdzil logi logowania mojej postaci na twoim ip i jestes skonczony

kolejny dowod ( wysylales mi hasla do konto na hexerze ) ktore nie dzialaly jak napisalem wyzej wszystko jest do sprawdzenia w logach moje zdjecia sa tu na nic bo i tak selbo bedzie musial zobaczyc w logi rozmow

Krótkowidz -> Sabamanoria ( gdzie wlasnie z tej postaci ci pisalem i na ta postac zalogowales jak ci wyslalem passy ) tak wiec sam se strzeliles w glowie

nie pozdrawiam pana
Z tego co rozumiem to Ty handlując kontem dopuściłeś się złamania regulaminu. Krótkowidz podstępem oraz będąc dobrym obywatelem Altaronu uniemożliwił Ci dalsze łamanie zasad gry- zabierając Ci cały dobytek łącznie z postacią. Wyręczył jedynie Selba ; o

Twoje konto zostało sprzedane, nie Krótkowidza i to właśnie na to konto powinna być nałożona kara.
Veliothe jest nieaktywny